Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Exkluzivita

Exkluzivita znamená výhradné zastúpenie klienta, teda predávajúceho, predstavuje exkluzívnu starostlivosť oňho a jeho nehnuteľnosť. Túto starostlivosť predstavuje hlavne marketing, právna ochrana a poradenstvo.

Objem služieb poskytovaných našou realitnou kanceláriou výrazne väčší ako pri neexkluzívnej zmluve. My, ako sprostredkovateľ a kvalitná realitná kancelária chápeme, čo vlastne exkluzívna zmluva obnáša. Máme istotu predaja a preto si môžeme dovoliť investovať peniaze do lepšieho marketingu, právnej ochrany a času maklérov do predaja Vašej nehnuteľnosti.

Exkluzívne ponuky úzko súvisia s výhradným zastúpením, teda exkluzívnymi zmluvami. Čo to ale znamená pre potencionálneho kupujúceho? Danú nehnuteľnosť nájde len u nás. Kupujúci sa nemusí obávať straty možnosti kúpy, kvôli našej konkurencii. To pozitívne ovplyvňuje aj následné jednanie predávajúcich, kupujúcich a realitného makléra. Pretože jedným z našich cieľov, je spokojnosť každej zúčastnenej strany.