Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Financovanie

Postaráme sa o financovanie Vašej nehnuteľnosti, so zreteľom na Vaše individuálne potreby, prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov.

Vieme, čím si ľudia prechádzajú pri kúpe nehnuteľnosti. Jednou z hlavných otázok je financovanie bytu, domu či pozemku. Väčšinou ide o hypotekárny úver alebo ich našetrené úspory.  Nie je ľahké sa zaviazať k mesačným splátkam hypotekárneho úveru a súbežne platieb poistného, ktoré s tým súvisí. Ale ak sa môžete spoľahnúť na finančného a realitného makléra, robí sa to o niečo jednoduchšie. Našou úlohou je, byť Vašim dôveryhodným partnerom, v týchto neľahkých životných situáciách. Bezplatne Vám pomôžeme a vyberieme ten najvhodnejší spôsob financovania.

Spolupracujeme so všetkými finančnými inštitúciami v oblasti hypoték a poistení. Taktiež pomáhame klientom dofinancovať kúpu nehnuteľnosti, v prípade absencie vlastných finančných prostriedkov. Banky a poisťovne nás pravidelne informujú o každých zmenách, ktoré ovplyvňujú hlavne Vás, našich klientov.  

V prípade, ak hľadáte pomoc v oblasti hypoték alebo poistenia, pokojne nás kedykoľvek kontaktujte. 

Spolupracujeme s: