Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

trend Real | Pozemok v Novej lokalite | Chrastné

Ulica: Chrastné
Obec: Chrastné
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
125 000 €

Popis nehnuteľnosti

Trend Real Vám exkluzívne ponúka na predaj rozľahlý asymetrický stavebný a slnečný pozemok určený na výstavbu rodinného domu, situovaný v Novej lokalite v obci Chrastné –  len 10 km od mesta Košice.

Chrastné je jednou z najlukratívnejších a najvyhľadávanejších obcí v okolí Košíc. Svojou polohou s rýchlou dostupnosťou do mesta, prírodou a súkromím sa môže pýšiť ako ideálne miesto pre bývanie s benefitmi, ktoré nie sú všade samozrejmosťou.  

Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce. Prístupová cesta je výlučne vo vlastníctve majiteľov okolitých pozemkov. Výhodou sú 4 susedia a krásny výhľad.

Je vhodný a určený na výstavbu rodinného domu aj pre náročných.

Výmera pozemku: 1043 m2

Šírka: predná časť : 25 m, zadná časť : 39 m
Dĺžka: predná časť : 33 m, zadná časť : 35 m

INŽINIERSKE SIETE:

 vybudovaná elektrická prípojka na pozemku, verejný vodovod, odpad: potrebné riešiť žumpou alebo čističkou odpadových vôd,

 Túto nehnuteľnosť je možné financovať formou  h y p o t e k á r n e h o  ú v e r u ,   s ktorým Vám tiež odborne poradíme, pomocou nášho hypošpecialistu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1043 m2
Plocha pozemku:
1043 m2
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
žumpa

Pozrieť na mape