Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Trend Real s.r.o. je realitná kancelária, ktorá poskytuje komplexné služby svojim klientom pri predaji, kúpe, ako aj pri výstavbe nehnuteľnosti.

Našim klientom sprostredkujeme nehnuteľnosti cez podrobne vypracované textové popisy, profesionálne spracované grafické vizuály a nadštandardné slovné výklady. Sme firma, ktorá sa skladá z profesionálov s priateľským prístupom.

Víziou našej spoločnosti je hlavne stabilita a prínos moderného prístupu pre klienta, ktorého budeme sprevádzať celým procesom nadobudnutia, predaja či výstavby nehnuteľnosti, aj v oblasti financovania.

Ku klientom pristupujeme jednotlivo, keďže chápeme ich požiadavky. Taktiež sme si vedomí rôznorodosťou prípadov, na ktoré hľadíme individuálne.  

Prečo využiť naše služby?

Najdôležitejším faktorom pri predaji či kúpe nehnuteľnosti, je právna ochrana klienta.

Ďalšími výhodami sú správne nastavenie ceny nehnuteľnosti, zastupovanie klienta pred katastrálnym úradom, zabezpečenie autorizovanej právnickej kancelárie, dôkladné nastavenie financovania nehnuteľnosti a zabezpečenie súdnoznaleckého posudku.

Cieľom našej realitnej kancelárie je vytvorenie komfortu pre našich klientov. Tak aby starosti so sprostredkovaním predaja a nadobudnutím nehnuteľného majetku nechal na nás.